arrow
arrow

Warszawska Agencja Zatrudnienia Osób z Niepełnosprawnościami
została powołana w celu realizacji założeń zadania publicznego pod tytułem „Praca dla Nas!”. Realizatorem tego zadania jest
Stowarzyszenie „Niepełnosprawni dla Środowiska EKON”, a finansowanie pochodzi w całości ze środków budżetu Miasta Stołecznego Warszawa. Celem działań podejmowanych w ramach zadania publicznego jest zwiększenie zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami w strukturach Urząd Miasta st. Warszawy oraz w 18 urzędach warszawskich dzielnic. Osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności, mogą liczyć na precyzyjny dobór stanowiska pod kątem predyspozycji zawodowych i doświadczenia, podniesienie kwalifikacji oraz wsparcie trenera w całym procesie przygotowania, rekrutacji i utrzymania zatrudnienia.

ORGANIZATORZY

organizatorzy3

Aktualności

Warszawa, 31/08/2017

Minęły prawie trzy miesiące odkąd pierwszy z uczestników naszego projektu wziął udział w rekrutacji na wolne stanowisko w Urzędzie m.st. Warszawy. Do tej pory zatrudnienie w strukturach Urzędu znalazło sześciu naszych kandydatów. Nowym pracownikom urzędu serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy.

Warszawa, 25/08/2017

Pierwszy cykl szkoleń "Podstawowe regulacje prawne dla urzędników samorządu terytorialnego" za nami. Kolejna edycja 5, 6, 7, 11 września. Serdecznie zapraszamy!

Warszawa, 18/08/2017

Szkolenie "Podstawowe regulacje prawne dla urzędników samorządu terytorialnego".

Rozpoczynamy cykl szkoleń z zakresu podstawowych regulacji prawnych dla urzędników samorządu terytorialnego,
mających na celu wyposażenie naszych uczestników w wiedzę niezbędną do pozytywnego zaliczenia testu rekrutacyjnego w UM.

Pierwsze z cyklu szkoleń odbędzie się w dniach 21 - 24 sierpnia 2017 r.

Szkolenia są zamknięte i kierowane jedynie do uczestników projektu "Praca dla Nas!".

Więcej informacji na temat szkoleń udzielą Państwu trenerzy pracy.

Zapraszamy!

 

Warszawa, 01/07/2017

Warsztaty "Praca dla Nas!"

30 czerwca 2017 roku odbyły się pierwsze warsztaty w projekcie  „Praca dla nas!”. Naszym celem było przekazanie Państwu jak najwięcej informacji i wskazówek dotyczących procesu rekrutacji w urzędzie. Warsztat odbył się w sali szkoleniowej Warsztatu Warszawskiego a poprowadziły go psycholog Izabela Panuś i doradca zawodowy Agnieszka Mikocka.

Bardzo serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i budującą atmosferę.

Do zobaczenia na kolejnych warsztatach! Więcej informacji udzielą Państwu trenerzy pracy (zakładka kontakt).

Warszawa, 07/06/2017

Dni Ursynowa 2017

Bardzo dziękujemy za liczne rozmowy i wspaniałą atmosferę!